هواده سطحی

درباره هواده‌های سطحی بیشتر بدانید

هواده‌های سطحی از قدیـمی‌تـرین راه کـارها بـرای هوادهی فاضلاب در صنعت تصفیه هستند.
شرکت اسپیناس با توجه به دانش و تجربه خود و نیز استفاده از نیروهای متخصص داخلی به تولید انواع هواده‌ سطحی اقدام نموده است.
طراحی، تولید، عرضه، نصب و نگهداری انواع هواده‌های سطحی از جمله هواده‌های سطحی کم سرعت و سرعت بالا از فعالیت های شرکت اسپیناس می‌باشد. هواده های سطحی کم سرعت بسیار با دوام، کارآمد و مقرون به صرفه می‌باشند. این هواده‌های سطحی کارایی هوادهی بالا و ثابت در طیف گسترده ای از سرعت و عمق غوطه وری مشخص می شوند.
هواده‌های سطحی با ویژگی‌هایی از جمله اختلاط کامل، ایجاد یک مخلوط کامل و یکدست در حوضچه‌های با عمق آب حداکثر 5 متر (بدون لوله کشی) و نفوذ استثنایی هنگام استفاده در یک گودال اکسیداسیون شناخته می شوند.

طراحی و تولید هواده‌های سطحی چگونه است؟

تولید

هواده‌های سطحی در طیف وسیعی از قطرها از توان‌های 1 تا 75 کیلو وات تولید می‌شوند. تولید هواده‌های سطحی با سرعت پایین از شکل دهی و جوشکاری فلز، پوشش‌های محافظ در برابر خوردگی، رنگ آمیزی تا مونتاژ نهایی ، در همه مراحل، تحت برنامه‌های کنترل کیفیت ما ساخته می‌شوند.

تولید هواده‌های سطحی

کمترین مقدار نیروهای شعاعی و محوری

طراحی دستگاه‌های هوادهی سطح به گونه‌ای است که مقادیر نیروی شعاعی و نیروی محوری در آن کمتر از هواده‌های سطحی دیگر هستند. به طور خاص، نیروهای روی پل پشتیبانی بسیار کمتر می باشند.
نیروی شعاعی پایین باعث کاهش گشتاور خمش در یاتاقان‌های شفت خروجی هواده سطحی می شود که نتیجه آن استفاده از گیربکس کم وزن تر و مقرون به صرفه تر است. علاوه بر این، مقدار لرزش‌ها به طور قابل توجهی کاهش می‌یابد. در نتیجه، لرزش‌های بحرانی و پر خطر در گیربکس رخ نمی‌دهد و باعث افزایش طول عمر گیربکس می‌شود.

طراحی هواده سطحی

دامنه گسترده ای از ظرفیت اکسیژن رسانی

با توجه به طراحی مفهومی ، هواده های سطحی اسپیناس قادر به انتقال تا حداکثر 550 کیلوگرم O2  در هر ساعت به فاضلاب هستند. برای هر هواده سطحی ، دامنه انتقال اکسیژن بسیار زیاد است در حالی که بازده هوادهی آن در طیف وسیعی از سرعت یا عمق غوطه وری ثابت است

انواع هواده های سطحی